Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Twoja wygodna przystań
Przejdź do strony: Twoja przystań
Przejdź do strony: Standard nad poziomem morza
Przejdź do strony: Zdjecia
Przejdź do strony: Obierz kurs na komfort
Przejdź do strony: Ustronnie, znaczy z klimatem
Przejdź do strony: mapa
Przejdź do strony: Okolica
Przejdź do strony: Morzlive usługi dodatkowe
Przejdź do strony: Wnętrze
Przejdź do strony: Kontakt

Morzlive to propozycja dla pragnących zainwestować w nieruchomości z szybkim zwrotem kapitału. Mieszkanie w miejscowości Ustronie Morskie, jedynie 100 metrów od plaży Bałtyku, to gwarancja wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni. Atrakcyjna lokalizacja z pewnością przyczyni się do popularności inwestycji wśród przyszłych najemców. Kompleksowa oferta apartamentów na sprzedaż obejmuje wsparcie w zakresie ich wykończenia pod klucz, jak również zarządzania przyszłym najmem nieruchomości.

Mieszkania na sprzedaż Ustronie Morskie – to Morzlive!

Jeżeli marzysz o tym, by budzić się każdego dnia na widok morza, to nasza oferta mieszkań blisko plaży w Ustroniu Morskim na pewno Cię zainteresuje. Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem na rozbudzające się do życia morze lub romantyczne wieczory przy szumie fal. Brzmi kusząco, prawda?

Ustronie Morskie to nadmorska miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, zaledwie 10 km od Kołobrzegu. Od lat powiat kołobrzeski zajmuje pierwsze miejsce z największą liczbą udzielonych noclegów turystycznych. Dlatego też mieszkania na sprzedaż w Ustroniu Morskim cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Całoroczne obiekty wypoczynkowe dają możliwość relaksu zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Poza własnym wykorzystaniem apartament nad morzem można przeznaczyć na dalszy wynajem, czerpiąc z tego tytułu zyski.  

W szerokiej ofercie apartamentów Morzlive znaleźć można zarówno kawalerki, lokale z dwoma pokojami, jak i mieszkania z antresolą. W częściach wspólnych inwestycji pojawią się liczne atrakcje:

  • plac zabaw ze stołem do gry w tenisa stołowego,
  • klub malucha,
  • zewnętrzny basen,
  • boisko do gry w siatkówkę.

Takie otoczenie sprawi, że przebywając w apartamentach Morzlive Ustronie Morskie nikt nie będzie się nudził! Największą zaletą lokalizacji inwestycji jest jednak bliskość Morza Bałtyckiego. Zaledwie kilka kroków dzielić będzie mieszkańców od piaszczystej plaży. Piękne zachody słońca, spacery z szumem fal w tle – to wszystko jest tu Morzlive.

Mieszkania w Ustroniu Morskim – Twoje idealne miejsce nad morzem

Nowe mieszkania Ustronie Morskie – to okazja dla tych, którzy pragną mieszkać w nowoczesnych budynkach, w pełni dostosowanych do współczesnych standardów. Przemyślane rozwiązania architektoniczne, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i dbałość o każdy detal sprawiają, że mieszkania te są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Przejdź do strony: Mieszkania na sprzedaż
O inwestycji
contact-form-icon
contact-form-icon