Wynajmij apartament
nad morzem i zarabiaj

Zakup apartamentu nad morzem to wygoda wypoczynku we własnych czterech kątach.

Morzlive, że będzie to także sposób na lokatę kapitału i stałe źródło dochodu.

Województwo Zachodniopomorskie od lat notuje najwyższy w kraju wzrost liczby miejsc noclegowych, zaś sam powiat kołobrzeski zajmuje pierwsze miejsce z największą liczbą udzielonych noclegów turystycznych. Z tej przyczyny zlokalizowane 10 kilometrów od Kołobrzegu Ustronie Morskie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Miejscowość położona jest na nadmorskim klifie, a kąpielisko obejmuje tu ponad dwa kilometry linii brzegowej. Woda w tym miejscu należy do najczystszych na polskim wybrzeżu - wielokrotnie wyróżniano ją Błękitną Flagą. Teren Ustronia Morskiego został także objęty obszarem chronionego krajobrazu: Koszaliński Pas Nadmorski. 

Położony pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem kurort systematycznie się rozbudowuje oferując swoim gościom coraz więcej możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Rozwój infrastruktury drogowej i budowa trasy S6 do Kołobrzegu dodatkowo przełożyła się na atrakcyjność tej lokalizacji. 
 

Z myślą o przyszłych inwestorach zaprojektowaliśmy apartamenty jedno i dwupokojowe, a także mieszkania z antresolami pozwalającymi na aranżację większej liczby miejsc noclegowych. Jest to więc znakomite miejsce na wypoczynek zarówno dla par, grupy przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi. Wynajem apartamentu na wakacje jest świetną alternatywą dla hoteli pod względem ceny oraz komfortu wypoczynku. Zarówno atrakcyjne położenie, jak i udogodnienia inwestycji Morzlive powodują, że apartamenty będą przyciągać gości przez cały rok.

W procesie wynajmu apartamentu warto skorzystać z usług doświadczonego operatora. Polecamy współpracę z firmą Sun&Snow – lidera w zarządzaniu wynajmem na polskim rynku.

 

Co zyskujesz?

  transparentność – możliwość monitorowania online bieżących rezerwacji, statystyk obłożenia, przychodów, kanałów sprzedaży oraz zysków poprzez panel właściciela

  elektroniczny system rezerwacji – to wygoda dla właściciela apartamentu i jego gości

  wyższy zysk – poprzez wykorzystanie sprawdzonych kanałów sprzedaży i doświadczonego pośrednika

  spokój – kompleksowa usługa 365 dni w roku

  dostęp do klubu właściciela – nieodpłatne korzystanie z najatrakcyjniejszych apartamentów w całej Polsce.

 

Kontakt w sprawie współpracy:

Sun & Snow - Ustronie Morskie

Justyna Błaszczyk

tel. +48 539 260 974

email: justyna.blaszczyk@sunandsnow.pl